Pöördumine klienditoe poole


Mis on Mychef.ee?

Mychef.ee – Restoranidest ja paljudest muudest toidukohtadest tellimuse vormistamise veebilahendus, mis samuti toob ka toidu kulleriga koju. Ühendades paljusi toidukohti üle Tallinna linna, saad mugavalt kodust lahkumata uurida erinevaid võimalusi näiteks pitsavalmistajate kohta, kes ühtlasi ka kojutoimetamisteenusega on liitunud. Tasuda saab sularahas ja kaardimaksega kullerile uksel ning pangalingi kaudu internetis – muretu ja kiire! Toidu toome kohale tunniga, +/-12 minutit. Mõned restoranid ( eelkõige sushirestoranid) on ooteaja poolest pisut pikema tellimuse ajaga, kuna toidu valmistamisele kulub rohkem.

Valik on suur - näiteks ca 20 erinevat burgerikohta, 25 pitsavalmistajat, 20 erinevat sushirestorani ning palju muud. Toome toitu koju Tallinna piires, lisaks ka Järveküla piirkonda, Viimsi ja Pirita, samuti Mähe ja ka muud kaugemad piirkonnad. Et teada saada, millised restoranid ja toidukohad Sinu asukohta toidu kojutellimist võimaldavad, sisesta avalehel oma asukoht või aadress, millele soovid toitu tellida ning võimalikud restoranid kuvatakse asukohapõhiselt.

Töötame 7 päeva nädalas, enamasti aegadel, mil suurem osa restorane on avatud. Toimetame ärilõunaid ja tiimiürituste toite ka ettevõtetesse, kellele rakenduvad soodustused ning eritingimused. Rõõmusta oma kaaslasi pitsaneljapäevaga, telli tort või lase meil end üllatada. Paindlikud maksevõimalused ning kiire ja personaalne teenindus. Võta meiega ühendust info@mychef.ee

Mychef.ee – kiire ja tõhus viis toidu koju tellimiseks.

P, E, T, K, N - 10 - 22; R, L - 11 - 23;  

Sageli esitatud küsimused

Ei leidnud vastust? Kirjuta meile!