mychef.ee

Mis on Mychef.ee?

Mychef.ee – Restoranidest ja paljudest muudest toidukohtadest tellimuse vormistamise veebilahendus, mis samuti toob ka toidu kulleriga koju. Ühendades paljusi toidukohti üle Tallinna linna, saad mugavalt kodust lahkumata uurida erinevaid võimalusi näiteks pitsavalmistajate kohta, kes ühtlasi ka kojutoimetamisteenusega on liitunud. Tasuda saab sularahas ja kaardimaksega kullerile uksel ning pangalingi kaudu internetis – muretu ja kiire! Toidu toome kohale tunniga, +/-12 minutit. Mõned restoranid ( eelkõige sushirestoranid) on ooteaja poolest pisut pikema tellimuse ajaga, kuna toidu valmistamisele kulub rohkem.

Valik on suur - näiteks ca 20 erinevat burgerikohta, 25 pitsavalmistajat, 20 erinevat sushirestorani ning palju muud. Toome toitu koju Tallinna piires, lisaks ka Järveküla piirkonda, Viimsi ja Pirita, samuti Mähe ja ka muud kaugemad piirkonnad. Et teada saada, millised restoranid ja toidukohad Sinu asukohta toidu kojutellimist võimaldavad, sisesta avalehel oma asukoht või aadress, millele soovid toitu tellida ning võimalikud restoranid kuvatakse asukohapõhiselt.

Töötame 7 päeva nädalas, enamasti aegadel, mil suurem osa restorane on avatud. Toimetame ärilõunaid ja tiimiürituste toite ka ettevõtetesse, kellele rakenduvad soodustused ning eritingimused. Rõõmusta oma kaaslasi pitsaneljapäevaga, telli tort või lase meil end üllatada. Paindlikud maksevõimalused ning kiire ja personaalne teenindus. Võta meiega ühendust [email protected]

Mychef.ee – kiire ja tõhus viis toidu koju tellimiseks.

Tere! Mina olen Katrin, Sinu isiklik ärikliendi kontakt MyChefis!

Plaanis tore kontorilõuna ja mõtled, et telliks seekord kõigile pizza? Peetrile kindlasti gluteenivaba, Helenale ei meeldi krevetid, 2 tükki peavad olema vegan, üks kohe kindlasti laktoosivaba, eelistati kana ja keegi soovis magusat pizzat? Lihtne - kirjuta mulle ja lõuna on sobivaks ajaks teel!

Nüüd on Sul Mychefis olemas täiesti isiklik kontakt, kes aitab Sul leida alati parimad variandid ning kelle poole võid iga kell ja iga murega pöörduda! Nii saad rohkem aega päevas tähtsamatele asjadele pühendada, sest meie muretseme toidu eest!

Meie ärikliendina saad arvega maksta, iga kuu valida 2 kuni 4 eri- või sooduspakkumise vahel, erinevatest restoranidest 5-25% soodustust, suuremate tellimuste puhul toome toidu kohale täiesti tasuta, vahel üllatame tasuta kohaleveoga Sind isegi pisemate tellimuste korral ja palju-palju muud põnevat.

Kirjuta või helista mulle ja räägin lähemalt!Katrin
[email protected]
+372 5851 0721