Ärikliendile


Mis on Mychef.ee?

Mychef.ee – Restoranidest ja paljudest muudest toidukohtadest tellimuse vormistamise veebilahendus, mis samuti toob ka toidu kulleriga koju. Ühendades paljusi toidukohti üle Tallinna linna, saad mugavalt kodust lahkumata uurida erinevaid võimalusi näiteks pitsavalmistajate kohta, kes ühtlasi ka kojutoimetamisteenusega on liitunud. Tasuda saab sularahas ja kaardimaksega kullerile uksel ning pangalingi kaudu internetis – muretu ja kiire! Toidu toome kohale tunniga, +/-12 minutit. Mõned restoranid ( eelkõige sushirestoranid) on ooteaja poolest pisut pikema tellimuse ajaga, kuna toidu valmistamisele kulub rohkem.

Valik on suur - näiteks ca 20 erinevat burgerikohta, 25 pitsavalmistajat, 20 erinevat sushirestorani ning palju muud. Toome toitu koju Tallinna piires, lisaks ka Järveküla piirkonda, Viimsi ja Pirita, samuti Mähe ja ka muud kaugemad piirkonnad. Et teada saada, millised restoranid ja toidukohad Sinu asukohta toidu kojutellimist võimaldavad, sisesta avalehel oma asukoht või aadress, millele soovid toitu tellida ning võimalikud restoranid kuvatakse asukohapõhiselt.

Töötame 7 päeva nädalas, enamasti aegadel, mil suurem osa restorane on avatud. Toimetame ärilõunaid ja tiimiürituste toite ka ettevõtetesse, kellele rakenduvad soodustused ning eritingimused. Rõõmusta oma kaaslasi pitsaneljapäevaga, telli tort või lase meil end üllatada. Paindlikud maksevõimalused ning kiire ja personaalne teenindus. Võta meiega ühendust info@mychef.ee

Mychef.ee – kiire ja tõhus viis toidu koju tellimiseks.

Tere! ​Mina olen Mikk, Sinu isiklik ärikliendi kontakt Mychefis!

Plaanite koos kolleegidega kontoris lõunatada või vajate head kõhutäit raskel koolituspäeval? Meie restoranidest leiate erinevaid toite kõigile, sealhulgas ka gluteenivabu, laktoosivabu ja vegan toite. Võta minuga ühendust ja leiame just Teie jaoks parimad pakkumised ning lahendused.

Sul Mychefis olemas täiesti isiklik kontakt, kes aitab Sul leida alati parimad variandid ning kelle poole võid iga kell ja iga murega pöörduda! Nii saad päeva rohkem aega tähtsamate asjadega tegelemiseks, sest meie muretseme toidu eest!

Meie ärikliendina saad tellimuste eest tasuda arvega, iga kuu valida mitmete erinevate soodus- või eripakkumiste​ vahel, erinevatest restoranidest 5-25% soodustust, suuremate tellimuste puhul toome toidu kohale täiesti tasuta, vahel üllatame Sind tasuta kohaleveoga isegi pisemate tellimuste puhul ja veel palju muud.


Mikk
Mikk@mychef.ee
+372 5669 4770


mychef.ee - BusinessClient Main